Monter z doświadczeniem z metaloplastyki
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
IQ METAL
25. 8. 2024

Firma IQ Metal Sp. z o.o. w Szczecinie Dąbiu świadcząca zintegrowane usługi w obszarze obróbki metalu zatrudni osobę na stanowisko: Monter z doświadczeniem z metaloplastyki do prostowania elementów metalowych Miejsce pracy: Szczecin, Dąbie Jeśli szukasz pracy na stałe, nie sezonowej, w dobrych warunkach socjalnych,z możliwością zdobywania nowych umiejętności - ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki

  • Prostowanie po spawaniu elementów metalowych za pomocą siłowników hydraulicznych

Wymagania

  • Doświadczenie z zakresu metaloplastyki, kowalstwa artystycznego lub podobne
  • Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Sumienność, rzetelność, zaangażowanie
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy

  • Pracę na nowej hali produkcyjnej, z dobrze wyposażonym zapleczem socjalnym
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie: stawka godzinowa plus comiesięczna premia
  • •Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień, kursy zawodowe
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej, z dostępem do karty sportowej, biletów do kina, na koncerty, kuponami wartościowymi na zakupy sportowe, podróże, Allegro, Empik i inne
  • Przedpłaconą kartę na napoje i przekąski do wykorzystania w automatach na terenie firmy
  • Owocowe wtorki
  • Ubezpieczenie grupowe; premie na święta 2 x w roku, dopłata do wypoczynku

  • Znajdziesz nas na Prawobrzeżu, w Szczecinie Dąbiu na terenie Parku Przemysłowego North West.
  • Możliwy dojazd autobusami miejskimi: 77, 96; C - z Centrum

  • Praca Szczecin
  • Monter Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567