Monter wyposażenia aut specjalistycznych
  • Ostaszewo
Ostaszewo, Ostaszewo, kujawsko-pomorskie, Polska
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Montaż podłóg, mebli, oświetlenia itd
  • Skręcanie blach/ płyt
  • Czytanie dokumentacji technicznej
  • Dbałość o estetykę przy montażu

Wymagania pracodawcy

  • Potrafisz posługiwać się narzędziami?
  • Posiadasz umiejętności techniczne i zdolności manualne?
  • Jesteś gotowy rozpocząć pracę w Ostaszewie?
  • Nie zwlekaj - aplikuj

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę tymczasową - nowe zasady, mniej krótkich umów.
  • Po umowie agencyjnej - realna szansa na bezpośrednią współpracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-14:00;
  • Wolne weekendy;
  • Udział w realizacji ciekawych projektów;
  • Wynagrodzenie to podstawa (stawka na umowie), dodatek za wykształcenie, premie uznaniowe od kierownika, dodatek do nadgodzin.

  • Praca Ostaszewo
  • Monter Ostaszewo
  • Ostaszewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293