Monter wodomierzy
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
WATERGROUP Sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż, wymiana oraz serwis urządzeń pomiarowych (wodomierze, liczniki ciepła) w budynkach mieszkalnych i domkach jednorodzinnych
  • przeprowadzanie kontroli zamontowanych urządzeń
  • odczyt urządzeń pomiarowych drogą radiową
  • inwentaryzacja urządzeń i materiałów pobranych na cele wykonywanych zadań

WYMAGANIA:
  • mile widziana wiedza techniczna w zakresie instalacji wod.-kan.
  • gotowość do wykonywania pracy wg ustalonych harmonogramów
  • chęć uczenia się
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność
  • intuicyjną łatwość w posługiwaniu się telefonem czy tabletem (zaczytywanie aplikacji)
  • prawo jazdy kat. B -warunek konieczny
  • rzetelność, punktualność, terminowość

OFERUJEMY:
  • kompleksowe szkolenie przez pierwsze dwa tygodnie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca na terenie Tychy i okolice (+/- 35 km)
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne 4500 – 6000 netto + premie uznaniowe
  • samochód firmowy, narzędzia (w tym Smartphone) i materiały niezbędne do realizacji zadań służbowych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
  • praca od poniedziałku do piątku.
  • stała praca oraz pewne zarobki

  • Praca Tychy
  • Monter Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584