Monter wod – kan
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
29. 5. 2024

monter-wod-kan

Obowiązki

  • obsługa składowisk odpadów oraz gospodarki odpadami na Magazynie Transferu Odpadów
  • prace remontowe/modernizacyjne (sieć kanalizacyjna)
  • prace remontowe/modernizacyjne (sieć wodociągowa)
  • prace awaryjne na sieciach wodnych
  • prace awaryjne na  sieciach kanalizacyjnych
  • obsługa koparki, koparko-ładowarki, ładowarki, samochodów ciężarowych
  • prace sprzętem zgodnie z posiadanymi uprawnieniami (ciągnik, kop-ładowarka, koparka, samochód ciężarowy, samochód osobowy)

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn budowlanych lub ciągnika
  • mile widziane prawo jazdy kat. B+E lub T
  • umiejętność organizacji pracy i współpracy w zespole
  • umiejętność optymalnego wykorzystania maszyn i urządzeń

Oferujemy

  • praca w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • wynagrodzenie i premie kwartalne płatne w terminie
  • dodatkowe benefity: dofinansowanie do wczasów, świąt
  • zapomogi dla pracowników w trudnych sytuacjach losowych
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie do karty Multisport, własne boisko i siłownia na terenie firmy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia, kursy płatne przez pracodawcę

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Monter Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914