Monter wew. instalacji wod.-kan. CO
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Hard Plast
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prace związane z wewnętrzną instalacją wodno-kanalizacyjną i centralnym ogrzewaniem (usuwanie awarii w zakresie bieżącej konserwacji i napraw lub prace przy wymianie pionów wodno-kanalizacyjnych w budynkach mieszkalnych)

WYMAGANIA:
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku montera wewnętrznych instalacji wod.-kan., C. O
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane prawo jazdy kat B

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / umowę zlecenie - do ustalenia,
  • brak sezonowości, gwarantowana praca przez cały rok.
  • stała podstawa + premia uznaniowa w oparciu o efektywność pracy
  • wyposażenie w narzędzia oraz w odzież ochronną
  • praca od poniedziałku do piątku w godz 7:00-15:00
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego
  • samochód do przemieszczania się pomiędzy budowami (dla brygad)
  • praca od zaraz

  • Praca Tychy
  • Monter Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536