Monter wentylacji przemysłowych w Holandii od 600€/40h lub 30€/h
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Fareon Z Nederland B.V.
23. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Samodzielny montaż wentylacji przemysłowych w oparciu o rysunek techniczny.

WYMAGANIA:
  • minimum 2 lata doświadczenia
  • prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód (przynajmniej 1 na parę)
  • certyfikat VCA lub SCC (w przypadku braku certyfikatów pomagamy w organizacji kursów)
  • umiejętność samodzielnej pracy w oparciu o rysunek techniczny
  • znajomosc języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie od 600 EUR do 630 EUR netto tygodniowo za podstawowych 40 godzin (wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, zdolności językowych oraz posiadania samochodu).
  • urlop opłacony ok. 120 EUR miesięcznie (w zależności od przepracowanych godzin)
  • zwrot za ubezpieczenie zdrowotne w wysokości ok. 130 EUR miesięcznie
  • zjazdy do Polski możliwe co 5 tygodni (system 5 +1)
  • darmowe zakwaterowanie (pokoje 1-osobowe)
  • holenderskie ubezpieczenie zdrowotne
  • zwrot wydatków na paliwo (0,19 euro/km) - podczas dojazdy własnym samochodem do pracy
  • pomoc i osoba kontaktowa w miejscu pracy (j. polski, angielski)
  • praca poza wymiarem czasu pracy opłacana zgodnie z prawem holenderskim
  • możliwość działalności własnej (30 €/godz., zakwaterowanie płatne 171 lub 192€/tydz./os., termin płatności faktury 16 dni). W przypadku wyjątkowych umiejętności i kwalifikacji możliwa negocjacja stawki.

  • Praca opolskie
  • Monter opolskie
  • Monter Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 738
    16 430