Monter wentylacji/klimatyzacji - Elektryk - przyuczenie do zawodu
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Katowice
Pracodawca
Dodano
29.08.2024
Numer referencyjny
8968_7208

Firma budowlana działająca w branży wentylacji i klimatyzacji zatrudni pracowników na stanowisko:

Monter wentylacji/Klimatyzacji - Elektryk

PRZYUCZENIE DO ZAWODU - NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

Miejsce pracy: woj. śląskie - codziennie jesteś w domu.

Stawka: od 6.000 netto/msc.

Zadania:

  • Montaż wentylacji i klimatyzacji na obiektach przemysłowych.

Wymagania:

  • Elektryk - wymagane uprawnienia SEP (nie wymagamy doświadczenia),
  • Dyspozycyjność i chęć do pracy.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Praca od poniedziałku do piątku - weekendy wolne,
  • Pracujemy 10 godzin dziennie (start od godz. 7:00),
  • Sprawny proces rekrutacji.

Chętnie zatrudnimy obcokrajowców - nie wymagamy kart stałego pobytu.

Kontakt telefoniczny - 537 504 404 (Karolina)

Nie odbieram? Wyślij SMS o treści klimatyzacje. Oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

  • Praca Katowice
  • Monter Katowice
  • Elektryk Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Technik elektryk Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584