Monter wentylacji i klimatyzacji - przyuczenie do zawodu!
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana działająca w branży wentylacji i klimatyzacji zatrudni pracowników na stanowisko:

Monter wentylacji/Klimatyzacji – Elektryk

PRZYUCZENIE DO ZAWODU – NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

Miejsce pracy: woj. śląskie – Sosnowiec (codziennie jesteś w domu)

Stawka: od 6.000 netto/msc.

Zadania:

-         Montaż wentylacji i klimatyzacji na obiektach przemysłowych.

Wymagania

-         Elektryk – wymagane uprawnienia SEP (nie wymagamy doświadczenia),

-         Dyspozycyjność i chęć do pracy.

Gwarantujemy:

-         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

-         Praca od poniedziałku do piątku – weekendy wolne,

-         Pracujemy 10 godzin dziennie (start od godz. 7:00),

-         Sprawny proces rekrutacji.

Chętnie zatrudnimy obcokrajowców – nie wymagamy kart stałego pobytu.

  • Praca Sosnowiec
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Sosnowiec
  • Monter Sosnowiec
  • Specjalista ds. kadr i płac Sosnowiec
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Sosnowiec
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Sosnowiec
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Sosnowiec
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584