MONTER WENTYLACJI
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, małopolskie, Polska
Jobzone Norge AS
1. 9. 2024

Poszukujemy monterow wentylacji do pracy w Tromsø w Norwegii. W Jobzone posiamy wizję bycia najlepszym pracodawcą w naszej branży. Oferujemy naszym pracownikom stałą umowę o pracę, konkurencyjne oraz uczciwe wynagrodzenie. W Jobzone otrzymujesz stałą osobę kontaktową, która wspiera oraz doradza Ci na każdym etapie zatrudnienia. W naszym biurze posługujemy sie trzema językami: norweskim, angielskim oraz polskim więc nie czekaj i aplikuj już dziś.

Obowiązki

  • Montaż instalacji, systemów i komponentów urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zgodnie z dokumentacją projektową.
  • Budowa apartamentowca

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • Udokumentowane doświadczenie w zawodzie min 3 lata na terenie Norwegii
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Samodzielność
  • Mile widziane uprawnienia/ szkolenia: prace na wysokości, hot work, zwyżki

Oferujemy

  • Wynagrodzenie od 250 nok/h
  • Umowa z norweskim pracodawcą
  • Wszystkie świadczenia zgodnie z prawem norweskim
  • Pomoc w zakwaterowaniu
  • Opieka koordynatora przez cały okres trwania projektu

  • Praca Nowy Sącz
  • Monter Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544