Monter w dziale produkcji
  • Lublin
Lublin, Lublin, Polska
"MODERN-EXPO" SPÓŁKA AKCYJNA
14. 5. 2024

Modern-Expo to międzynarodowy producent i dostawca wyposażenia dla sektora handlu detalicznego. To również opowieść o rozwoju biznesu od podstaw i braku ograniczeń w realizacji marzeń. To dowód na to, że tworzenie firmy w oparciu o wartości sprawdza się nawet w najtrudniejszych czasach. Firma działa od 30 lat i jest jednym z największych partnerów na rynku dostawców rozwiązań ekspozycyjnych w Polsce i na świecie. Jest wśród nas 2600 specjalistów i mimo różnych osobowości i umiejętności jesteśmy zgodni co do jednego - naszej kultury organizacyjnej opartej o partnerstwo i szacunek.

Miejsce pracy: Lublin

Twój zakres obowiązków:

  • To dzięki Tobie powstanie sieć automatów paczkowych, dzięki którym zmniejszymy ślad węglowy i jego negatywny wpływ na środowisko, a Twoje główne zadania to:
  • Kompletacja elementów w oparciu o dokumentację techniczną
  • Montaż, demontaż podzespołów zgodnie ze specyfikacją techniczną
  • Obsługa systemów produkcyjnych
  • Realizacja zleceń produkcyjnych w oparciu o normy produkcyjne
  • Wstępna kontrola jakości zmontowanych podzespołów
  • Nasze bezpieczeństwo to absolutna podstawa, dlatego każdy z nas odpowiada za przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera na poziomie podstawowym
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Minimalne doświadczenie zawodowe - przekażemy Ci wszystko, co wiemy
  • Gotowość do aktywnej pracy i nauki
  • Nastawienie na współpracę oraz gotowość do działania w oparciu o szacunek, odpowiedzialność i uczciwość

To oferujemy:

  • Niepowtarzalną okazję do tworzenia i rozwijania sieci inżynieryjnej w związku z nowym projektem otwarcia zakładu produkcyjnego w Lublinie
  • Stabilne zatrudnienie w Firmie będącej liderem w swojej branży
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość współpracy z wiodącymi markami na rynku polskim oraz zagranicznym
  • Wynagrodzenie zawsze na czas na koncie
  • Przejrzysty system premiowy (kwartalny)
  • Bogaty pakiet socjalny (system kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków, opieka psychologiczna, spotkania integracyjne, bonus świąteczny)
  • Świetną atmosferę i pracę z ludźmi, dla których nasza firma jest drugim domem

  • Praca Lublin
  • Monter Lublin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Lublin
  • Doradca podatkowy w Polsce Lublin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Lublin
  • Pracownik produkcji Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055