Monter Urządzeń SRK / Automatyk
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
SBM Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Firma SBM z Wrocławia działa w branży budowlanej od 2004 specjalizując się w realizacji kontraktów budowy i modernizacji infrastruktury kolejowej.Swoim klientom oferujemy m.in. budowę i modernizację linii kolejowych wraz z obiektami inżynieryjnymi, podbijanie torów, oczyszczanie podsypki, szlifowanie szyn i rozjazdów czy budowę i modernizację przepustów. Działamy na terenie całej Polski.

Obowiązki

  • Montaż zewnętrznych i wewnętrznych urządzeń sterowania ruchem kolejowym,
  • Budowa kanalizacji kablowej, w tym układanie kabli w wykopach ziemnych,
  • Prace w zakresie okablowania szaf i stojaków kablowych, w tym wykonywanie złączy kablowych, pomiarów kontrolnych na kablach sygnalizacyjnych, telekomunikacyjnych

Wymagania

  • Gotowość do pracy na terenie całej Polski,
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Umiejętność posługiwanie się dokumentacją techniczną,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Uprawnienia SEP do 1kV - mile widziane uprawnienia eksploatacji i dozoru w zakresie kontrolno- pomiarowym,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane uprawnienia do prowadzenia robót w czynnych urządzeniach.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (wynagrodzenie zasadnicze + liczne premie i dodatki),
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do biletów do kina, teatrów, parków rozrywki
  • Dofinansowanie do kolonii dla dzieci i wyprawki szkolnej, paczki mikołajkowe,
  • Preferencyjne pożyczki firmowe i zapomogi,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Możliwość dołączenie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego,
  • Wysokiej jakości narzędzia pracy,
  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczenia,
  • Pracę w zespole ciekawych i sympatycznych ludzi o dużym doświadczeniu.

  • Praca Wrocław
  • Automatyk Wrocław
  • Integrator automatyki Wrocław
  • Technik urządzeń sanitarnych Wrocław
  • Monter Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567