Monter urządzeń okrętowych | delegacja w systemie 3/1
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży stoczniowej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Monter urządzeń okrętowych

Lokalizacja: Gdynia (praca w delegacji)

Zakres obowiązków:

  • ocena stanu i jakości montowanych części i podzespołów
  • podejmowanie działań korygujących w przypadku niezgodności
  • prawidłowy montaż zgodny z dokumentacją techniczną
  • przestrzeganie zasad określonych w dokumentacji i zgłaszanie nieprawidłowości
  • dbanie o stan powierzonych maszyn, urządzeń i narzędzi

Wymagania:

  • gotowość do pracy w delegacjach zagranicznych (Niemcy, Norwegia, Finlandia)
  • wykształcenie techniczne na poziomie średnim lub zawodowym
  • doświadczenie w branży stoczniowej (monter konstrukcji stalowych, monter urządzeń, monter hydrauliki siłowej)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz obsługi elektronarzędzi
  • aktualne certyfikaty spawalnicze (111 lub 136)
  • umiejętność obsługi mobilnej wytaczarki będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kategorii B - mile widziane

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dieta
  • pracę w delegacjach w systemie 3/1
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • szkolenia stanowiskowe
  • benefity: system kafeteryjny Worksmile, ubezpieczenie na życie UNIQA, Medicover, Multisport, dodatek do kultury, premie świąteczne, dofinasowanie do kolonii dla dzieci, wczasy pod gruszą

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Gdynia
  • Technik urządzeń sanitarnych Gdynia
  • Monter Gdynia
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdynia
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdynia
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183