MONTER URZĄDZEŃ I Praca za granicą 3/1
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, rekrutujemy na stanowisko Monter Urządzeń Okrętowych/Elektrycznych.

Zadania:

  • montaż instalacji elektrycznych i mechanicznych
  • instalacja szaf rozdzielczych i sterowniczych
  • naprawa wykrytych niezgodności
  • przestrzeganie zasad określonych w dokumentacji
  • utrzymane porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne na poziomie średnim lub zawodowym
  • doświadczenie w branży stoczniowej
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • aktualne certyfikaty spawalnicze (111 lub 136)
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • gotowość do pracy w delegacjach zagranicznych (Niemcy, Norwegia, Finlandia)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w delegacjach w systemie 3/1
  • pracę w globalnej organizacji
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • udział w projektach oraz szkoleniach
  • benefity: system kafeteryjny Worksmile, ubezpieczenie na życie UNIQA, Medicover, Multisport, dodatek do kultury, premie świąteczne, dofinasowanie do kolonii dla dzieci, wczasy pod gruszą

  • Praca Gdynia
  • Technik urządzeń sanitarnych Gdynia
  • Monter Gdynia
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Gdynia
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdynia
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdynia
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdynia
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdynia
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567