Monter urządzeń energetycznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ZRE Katowice
27. 7. 2024

23/24/WK

Obowiązki

  • serwisowanie urządzeń energetycznych: kotły, turbiny,
  • prace związane z przygotowaniem do montażu, montażem, demontażem, remontami, kontrolą działania i regulacją urządzeń cieplnych wraz z armaturą i urządzeniami cieplno-mechanicznymi – kotłów oraz turbin przemysłowych i energetycznych różnych systemów i typów.

Wymagania

  • obsługa podstawowych elektronarzędzi (szlifierka, wiertarka, itp.),
  • dyspozycyjność i mobilność,
  • wykształcenie zawodowe, średnie niepełne,
  • mile widziane:
  • uprawnienia np.: suwnicowy, wózkowy, hakowy, świadectwo kwalifikacji E-2,
  • podstawowe umiejętności spawania,
  • nie wymagane doświadczenie.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności,
  • kursy, szkolenia, zdobywanie uprawnień,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • praca na 2 zmiany: 7:00-15:00; 14:00-22:00,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,
  • pakiet socjalny: dofinansowanie do karty sportowej, wypoczynku (tzw. „wczasów pod gruszą”), kolonii dla dzieci, wycieczek, biletów do kina.

  • Zgłoś się za pomocą formularza.

  • Praca Warszawa
  • Technik urządzeń sanitarnych Warszawa
  • Monter Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584