Monter urządzeń elektrycznych - elektromonter produkcja
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
26. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie podzespołów montażowych,
  • montaże podzespołów oraz urządzeń energetycznych,
  • wykonywanie instalacji elektrycznych,
  • montaż obiektowy na terenie całej Polski (możliwe sporadyczne delegacje służbowe),
  • kontrola nad wykonywanymi czynnościami zgodnie ze standardami oraz dokumentacją.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: zawodowe/średnie o profilu elektrycznym lub energetycznym,
  • znajomość czytania schematów elektrycznych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • mile widziane uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • umowa zlecenie z opłaconymi składkami (odkładasz na emeryturę),
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 29 zł brutto,
  • extra premia za polecenie znajomego do pracy (400 zł),
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników oraz naszego Koordynatora,
  • stała współpraca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Częstochowa
  • Technik urządzeń sanitarnych Częstochowa
  • Monter Częstochowa
  • Elektromonter Częstochowa
  • Pracownik produkcji Częstochowa
  • Elektromonter pomiarów Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941