Monter urządzeń chłodniczych/klimatyzacyjnych - Automatyk
  • Łomża, podlaskie
Łomża
Berker Dominis
25. 9. 2024

Firma z siedzibą w Łomży zajmująca się instalowaniem maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomża, możliwe delegacje

Wynagrodzenie: do 8000 zł netto/mies.

Zadania:

•    Montaż, naprawy i serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych/chłodniczych na terenie obiektów przemysłowych i handlowych,

•    Wykonywanie pomiarów elektrycznych i podłączeń zgodnie ze schematem.

Wymagania:

•    Doświadczenie na stanowisku montera urządzeń chłodniczych/klimatyzacji lub elektryka/automatyka,

•    Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

•    Zdolność lutowania twardego,

•    Uprawnienia F-Gazowe,

•    Prawo jazdy kat. B,

•    Kultura osobista,

•    Niekaralność.

Mile widziane: uprawnienia SEP, prawo jazdy kat. B+E.

Gwarantujemy:

•    Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie plus premie,

•    Stabilne zatrudnienie i możliwość zdobycia doświadczenia i kwalifikacji,

•    Wysokiej jakości narzędzia,

•    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,

•    Pracę w godzinach 7-17.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ŁOMŻA” – na pewno oddzwonię!

  • Praca Łomża
  • Monter Łomża
  • Łomża - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836