Monter urządzeń chłodniczych/klimatyzacji- Automatyk
  • Łomża
Warszawa, Łomża, Podlaskie, Polska
Erbud
29. 8. 2024

Firma z siedzibą w Łomży zajmująca się instalowaniem maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia poszukuje pracowników na stanowisko:
Monter urządzeń chłodniczych/klimatyzacyjnych - Automatyk
Miejsce pracy: Łomża, możliwe delegacje
Wynagrodzenie: do 8000 zł netto/mies.
Zadania:
• Montaż, naprawy i serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych/chłodniczych na terenie obiektów przemysłowych i handlowych,
• Wykonywanie pomiarów elektrycznych i podłączeń zgodnie ze schematem.
Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku montera urządzeń chłodniczych/klimatyzacji lub elektryka/automatyka,
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
• Zdolność lutowania twardego,
• Uprawnienia F-Gazowe,
• Prawo jazdy kat. B,
• Kultura osobista,
• Niekaralność.
Mile widziane: uprawnienia SEP, prawo jazdy kat. B+E.
Gwarantujemy:
• Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie plus premie,
• Stabilne zatrudnienie i możliwość zdobycia doświadczenia i kwalifikacji,
• Wysokiej jakości narzędzia,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
• Pracę w godzinach 7-17.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ŁOMŻA” – na pewno oddzwonię!

  • Praca Warszawa
  • Automatyk Warszawa
  • Integrator automatyki Warszawa
  • Technik urządzeń sanitarnych Warszawa
  • Monter Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687