Monter układów elektronicznych - system 2 zmianowy (Cholerzyn)
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
ATERIMA WORK
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić?

  • Montować podzespoły elektroniczne
  • Lutować podzespoły na płytkach
  • Drobne prace produkcyjne

Czego oczekujemy?
  • Dogodnego dojazdu do Cholerzyna
  • Wykształcenie technik elektronik - mile widziane
  • Umiejętności lutowania - mile widziane
  • Zdolności manualnych
  • Precyzyjności w wykonywaniu powierzonych zadań

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (po okresie 6 m-cy możliwe zatrudnienie bezpośrednio u Klienta)
  • Wynagrodzenie w wysokości 4300 zł brutto/miesiąc
  • Premie uznaniową od 3 miesiąca współpracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
  • Miejsce pracy: Cholerzyn

  • Praca Kraków
  • Monter Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696