MONTER TRAS KABLOWYCH (W)
  • Pułtusk
Pułtusk, Pułtusk, mazowieckie, Polska
Agencja Pracy PanPol
30. 8. 2024

PanPol sp. z o.o. została założona 7 sierpnia 1993 r. Działalność agencji zatrudnienia prowadzimy od 21 czerwca 2005 r. na podstawie certyfikatu nr 1670 i jesteśmy wpisani do KRAZ.Poszukujemy pracowników do pracy w Holandii w następujących zawodach: elektryk, hydraulik, monter konstrukcji metalowych, monter rurociągów, pracownik stoczniowy, spawacz ... Praca na podstawie holenderskiej umowy o pracę z pełnymi świadczeniami pracowniczymi lub na samozatrudnieniu: polskiej A1 lub holenderskiej ZZP.Kontaktujemy się tylko z tymi kandydatami, którzy spełniają minimum wymagań danej oferty pracy. Każdy kandydat jest wprowadzony do naszej bazy danych i dostanie informację o ofertach pracy przez SMS, co do których spełnia wymagania.

Obowiązki

  • POSZUKUJEMY DO PRACY DO HOLANDII MONTERÓW TRAS KABLOWYCH.
  • PROJEKT NA BOTLEKU, PETROCHEMIA.
  • HOLENDERSKA UMOWA O PRACĘ.
  • STABILNA PRACA Z PROJEKTU NA PROJEKT.

Wymagania

  • DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE
  • AKTUALNY CERTYFIKAT VCA;
  • NUMER SOFI / BSN ( holenderski numer podatkowo-ubezpieczeniowy ; jeśli kandydat nie ma to można to wyrobić bezpłatnie w urzędzie w Holandii );
  • KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO.

Oferujemy

  • STAWKA 18 EURO NETTO ALL-IN
  • NADGODZINY TEŻ PO TEJ STAWCE CO JEST DUŻYM PLUSEM;
  • DARMOWE MIESZKANIE ( 2-4 OSÓB ): KAŻDY MA UMEBLOWANY POKÓJ JEDNOOSOBOWY. ŁAZIENKA I KUCHNIA SĄ WSPÓŁDZIELONE;
  • SAMOCHÓD FIRMOWY + PALIWO NA PARAGON LUB 0,23 E / KM JEŚLI DOJAZD WŁASNYM SAMOCHODEM
  • PRACOWNIK OPŁACA SWOJE UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE (KOSZT OK. 36 EURO / TYDZIEŃ);
  • WYPŁATY TYGODNIOWE NA KONTO. LISTA PŁAC CO 4 TYGODNIE.

  • Praca Pułtusk
  • Monter pułtuski
  • Monter Pułtusk
  • Pułtusk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544