Monter tras kablowych, Ślusarz
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Grupa590 Sp. z o.o.
26. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osoby na stanowisko Montera tras kablowych / Ślusarz

Miejsce pracy: Płock (rafineria)

Zapewniamy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe NNW,
  • darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach prywatnych (pokoje 2-osobowe),
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie,
  • stałą opiekę koordynatora,

Zakres obowiązków:

  • montaż tras kablowych
  • prefabrykacja konstrukcji wsporczych
  • układanie kabli w trasach i kanałach kablowych według schematu
  • przestrzeganie zasad i przepisów BHP obowiązujących w przedsiębiorstwie i na budowie

Wymagania

  • wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewne
  • praktyczne doświadczenie w pracy na budowach przemysłowych
  • praktyczna umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną
  • dyspozycyjność do pracy na kontraktach w systemie 6/1

Prezentacja firmy

Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerz...

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 24/07/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 10
Min. doświadczenie: 1 rok Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe Branża / kategoria: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Płock
  • Ślusarz Płock
  • Ślusarz Mały Płock
  • Ślusarz płocki
  • Monter płocki
  • Monter Mały Płock
  • Monter Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941