Monter (tokarz - frezer: obróbka skrawaniem) - praca od zaraz
  • Częstochowa
Częstochowa
Bilfinger Industrial Services Polska Sp. Z o o
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Bilfinger Industrial Services Polska zaprasza do pracy!

Miejsce pracy: Rudniki (pow. częstochowski; gm. Rędziny)

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie elementów na podstawie rysunku technicznego
  • dobór narzędzi pracy i parametrów skrawania
  • organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zasadnicze o specjalności obróbki skrawaniem
  • doświadczenie na stanowisku Tokarz lub Tokarz/frezer
  • umiejętność pracy na tokarkach i frezarkach konwencjonalnych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej, dodatki na święta)
  • Preferencyjne warunki prywatnej opieki medycznej a Medicover, oraz ubezpieczenia – można dołączyć rodzinę
  • Dodatkowe dofinasowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci
  • Dofinansowujemy indywidualne potrzeby szkoleniowe pracowników, w tym studia wyższe i podyplomowe dla osób, które chcą podjąć naukę

Zapraszamy do aplikowania również obcokrajowców!

  • Praca Częstochowa
  • Frezer Częstochowa
  • Monter Częstochowa
  • Tokarz Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246