Monter techniczny, stała praca, I zmiana, wolne weekendy, centrum Łodzi
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Monter Techniczny

stała praca w centrum Łodzi

I zmiana 8-16.00 / wolne weekendy

Oczekujemy

  • wykształcenie techniczne (minimum zawodowe) w obszarach: elektryka, elektromechanika, elektronika lub chłodnictwo
  • umiejętność budowania i analizowania schematów elektrycznych
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • zdolności manualne
  • znajomość podstawowych procesów obróbki metalu takich jak: wiercenie, gwintowanie oraz ręczna obróbka metali
  • uprawnienia SEP do 1 kW
  • sumienność

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stałą pracę z bezpośrednim zatrudnieniem po okresie próbnym
  • prace w systemie jednozmianowym
  • wynagrodzenie od 6000 zł brutto podstawy plus premie
  • pracę w centrum Łodzi

Zadania

  • montaż instalacji elektrycznych i chłodniczych w urządzeniach i witrynach ze stali nierdzewnej
  • testy kontrolne urządzeń i witryn
  • współpraca z działem konstrukcyjnym w zakresie przygotowania schematów elektrycznych

  • Praca Łódź
  • Redaktor techniczny Łódź
  • Wolny zawód Łódź
  • Monter Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080