Monter systemów okrętowych
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • ocena jakości i stanu montowanych części oraz podzespołów
  • podejmowanie działań naprawczych w przypadku wykrycia niezgodności
  • wykonywanie montażu zgodnie z dokumentacją techniczną
  • przestrzeganie procedur określonych w dokumentacji oraz raportowanie nieprawidłowości
  • utrzymanie maszyn, urządzeń i narzędzi w należytym stanie

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdów służbowych za granicę (Niemcy, Norwegia, Finlandia)
  • wykształcenie techniczne (średnie lub zawodowe)
  • doświadczenie w branży stoczniowej (np. monter konstrukcji stalowych, urządzeń, hydrauliki siłowej)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i obsługi elektronarzędzi
  • aktualne uprawnienia spawalnicze (111 lub 136)
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi mobilnej wytaczarki
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dieta
  • pracę w systemie delegacyjnym 3/1
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szkolenia stanowiskowe
  • pakiet benefitów: system kafeteryjny Worksmile, ubezpieczenie na życie UNIQA, opieka zdrowotna Medicover, karta Multisport, dodatki na kulturę, premie świąteczne, dofinansowanie kolonii dla dzieci, wczasy pod gruszą.

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Gdynia
  • Monter Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183