Monter systemów alarmowych i monitoringu
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
PROPER GUARD SP. Z O.O.
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • montaż systemów alarmowych, pożarowych, monitoringu itp.
  • naprawy i przeglądy
  • przygotowywanie protokołów oraz raportów
  • praca na wysokości pow.3m

Wymagania:

  • wykształcenie elektryczne
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

Mile widziane:

  • uprawnienia na podnośniki, uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku na płeny etat
  • premie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia

  • Praca Sosnowiec
  • Monter Sosnowiec
  • Specjalista ds. kadr i płac Sosnowiec
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Sosnowiec
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Sosnowiec
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Sosnowiec
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Sosnowiec
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 496
    18 931