Monter stolarki okiennej
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Hr Synergy
31. 8. 2024

Poszukuje Monterów Stolarki Okiennej - praca na terenie całego kraju.
Pożądane doświadczenie zawodowe
●      Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Montera Stolarki Okiennej lub podobnym.
●      Umiejętność obsługi narzędzi ręcznych i elektrycznych stosowanych w montażu stolarki.
●      Znajomość technik montażowych oraz norm budowlanych.
●      Umiejętność pracy z rysunkami technicznymi i dokumentacją projektową.
●      Dokładność, samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów.
●      Zdolność do pracy na wysokości oraz dobre umiejętności manualne.
●      Prawo jazdy kat. B – mile widziane.
Opis stanowiska
●      Montaż okien, fasad, elementów stolarki budowlanej zgodnie z projektami i specyfikacjami.
●      Przygotowanie i zabezpieczenie miejsca pracy oraz elementów stolarki.
●      Regulacja zamontowanych elementów, aby zapewnić ich poprawne działanie.
●      Prace wykończeniowe wokół zamontowanych okien.
●      Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o bezpieczeństwo pracy.
●      Współpraca z innymi członkami zespołu oraz komunikacja z kierownictwem projektu.
Oferta firmy
●      Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
●      Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
●      Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
●      Pracę w zgranym zespole oraz w przyjaznej atmosferze.
●      Narzędzia i odzież roboczą.

  • Praca Katowice
  • Monter Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584