Monter Stolarki Okiennej
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
KS Recruitment
3. 8. 2024

Wyjazdy 2 tygodniowe
Oferujemy:
● Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
● Stawkę godzinową 24-30 zł netto w zależności od doświadczenia
● Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
● Pracę w zgranym zespole oraz w przyjaznej atmosferze.
Obowiązki:
● Montaż okien, fasad, elementów stolarki budowlanej zgodnie z projektami i specyfikacjami.
● Przygotowanie i zabezpieczenie miejsca pracy oraz elementów stolarki.
● Regulacja zamontowanych elementów, aby zapewnić ich poprawne działanie.
● Prace wykończeniowe wokół zamontowanych okien.
● Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o bezpieczeństwo pracy.
● Współpraca z innymi członkami zespołu oraz komunikacja z kierownictwem projektu.

  • Praca Rzeszów
  • Monter Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584