Monter stelazów do fotelów samochodowych
  • Polkowice
Polkowice, Polkowice, Dolnośląskie, Polska
SGP Sorting Group Poland Sp. z o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

SGP-Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy

SGP Sorting Group Poland Sp. z o. o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki.

Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości.

Opis stanowiska: Montaż konstrukcji siedzeń samochodowych.

Wymagania: doświadczenia pracy na produkcji związaną z samochodami

Oferujemy: Zatrudnienia na podstawie Umowy i prace

Stawka 4463 brutto

Wszystkie nadgodziny – +100%

Dodatek nocny – +20%

Dodatek dla osób samodzielnie wynajmujących mieszkanie – 300 zł brutto

Wyżywienie – 50% kosztów

Dodatki świąteczne dla każdego pracownika

CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

możliwość długotrwałej współpracy

państwowe ubezpieczenie zdrowotne od pierwszego dnia pracy

terminowa wypłata wynagrodzenia na polskie konto bankowe

Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Praca Polkowice
  • Monter Polkowice
  • Polkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045