Monter stałych systemów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, Śląskie, Polska
SUNDOOR Tech Sp. z o.o.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż systemów asekuracji zgodnie z wytycznymi producenta i projektu
  • raportowanie o postępie montażu
  • wykonanie dokumentacji fotograficznej po montażu
  • przestrzeganie przepisów BHP dotyczących pracy na wysokości
  • budowanie relacji z klientami
  • ciągłe poszerzanie wiedzy i umiejętności

WYMAGANIA:
  • doświadczenie nie jest wymagane, ale doceniane
  • umiejętności manualne i zręczność są kluczowe
  • predyspozycje i gotowość do pracy na wysokościach
  • gotowość do pracy na terenie całego kraju (wyjazdy z Chorzowa)
  • prawo jazdy kategorii B i umiejętność korzystania z urządzeń nawigacyjnych.
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie średnie techniczne/mechaniczne
  • przestrzeganie przepisów BHP i procedur
  • znajomość systemów asekuracyjnych, w tym systemów Soll, Soll Xenon, Lux top, będzie dodatkowym atutem
  • nie musisz posiadać uprawnień IRATA

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę (pierwsza umowa na 6 miesięcy)
  • wsparcie doświadczonego zespołu
  • specjalistyczne szkolenia
  • elastyczny czas pracy
  • nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do wykonywania zleconych zadań
  • wyposażenie: nowoczesny sprzęt ochrony osobistej oraz odzież robocza wysokiej jakości
  • dofinansowanie do karty sportowej, prywatnej opieki medycznej
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Praca Chorzów
  • Monter Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648