Monter sprzętu gospodarstwa domowego
  • Siewierz
Siewierz, Siewierz, śląskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

InterKadra Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Siewierz
Pracodawca
Dodano
22.05.2024
Numer referencyjny
PROD/0524/KAT

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac montażowych bezpośrednio przy linii montażowej lub na stanowiskach bocznych, zgodnie z procesem, za pomocą wkrętaków pneumatycznych bądź ręcznie, zgodnie z Instrukcją i Kartą Pracy danego stanowiska
  • Kontrolowanie dostarczanych komponentów pod względem jakościowym
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Dbanie o jakość produkowanych suszarek
  • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt
  • Praca stojąca

Nasze wymagania:

  • Wysoka sprawność manualna
  • Umiejętność czytania instrukcji ze zrozumieniem i wykonywania kolejnych czynności zgodnie z nią
  • Rozwaga, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Spostrzegawczość, dokładność
  • Chęci do pracy
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od lipca

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie podstawa + premia
  • Dodatek za prace w soboty (harmonogramowo pracująca co trzecia sobota)
  • Dodatek za godziny nocne
  • Ekwiwalent za pranie 60zl/msc
  • Pracę w systemie 2 lub 3- zmianowym (6- 14, 14- 22, 22-6)
  • Dofinansowanie posiłków pracowniczych (kantyna pracownicza)
  • Transport do miejsca pracy dofinansowany przez Klienta (z kierunków: Myszków, Koziegłowy, Zawiercie, Ogrodzieniec, Poręba, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Boguchwałowice)
  • Zakwaterowanie organizowane przez Agencję

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 18-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

  • Praca Siewierz
  • Monter Siewierz
  • Siewierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080