Monter spawacz - praca delegacyjna 3/1
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Monter urządzeń okrętowych

Praca delegacyjna na stoczniach rotacja 3/1 (tydzień)

Lokalizacje: Norwegia, Finlandia lub Niemcy

Zadania

  • montaż komponentów elektrycznych i mechanicznych
  • prace serwisowo-instalacyjne
  • szlifowanie, spawanie, skręcanie, wymiany elementów na podstawie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • gotowość do pracy w delegacjach zagranicznych (Niemcy, Norwegia, Finlandia)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży stoczniowej
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • uprawnienia spawalnicze (136 lub 111)
  • doświadczenie w spawaniu metodą 111 lub 136
  • mile widziane - prawo jazdy kategorii B, uprawnienia do obsługi wózków widłowych, podnośników koszowych, podestów ruchomych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dieta + premie
  • system pracy 3/1
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bezpłatny dojazd do pracy oraz zakwaterowanie
  • benefity: opieka medyczna Medicover, system kafeteryjny Worksmile, karta Multisport, ubezpieczenie

  • Praca Gdynia
  • Monter Gdynia
  • Spawacz Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392