Monter / Spawacz Konstrukcji oraz Instalacji
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Renomont sp. z o. o.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie konstrukcji stalowych i wyposażenia w siedzibie firmy;
  • obsługa maszyn do obróbki i ciecia stali oraz narzędzi ręcznych - montaż maszyn i urządzeń u klienta Bydgoszcz - Toruń.

WYMAGANIA:
  • elastyczności i gotowości do pracy w różnych warunkach;
  • umiejętności czytania prostych rysunków i dokumentacji technicznej;
  • podstawowej umiejętności posługiwania się szlifierką kątową i narzędziami ślusarskimi oraz pomiarowymi.

Mile widziane

  • prawo Jazdy kat. B;
  • uprawnienia do obsługi wózków lub suwnic.

OFERUJEMY:
  • zdobycie doświadczenia oraz poszerzenie swoich umiejętności;
  • szkolenia na operatorów oraz wszelkie kursy;
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne pracownika - PZU Ochrona i zdrowie;
  • stała podstawa wynagrodzenia + stała premia (np. kwartalna, roczna) + premia za wyniki + premia świąteczna + delegacje + nadgodziny;
  • praca od poniedziałku do piątku w gozinach 7-15.

  • Praca Bydgoszcz
  • Monter Bydgoszcz
  • Spawacz Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836