MONTER - SPAWACZ
  • Zagnańsk
Zagnańsk, Kajetanów 130, 26-050 Zagnańsk, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie
"KH - KIPPER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
8. 10. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

według stanowiska

Inne wymagania
Obowiązki:
- Spawanie i montaż detali na zlecenia produkcyjne.
- Przestrzeganie przyjętych norm BHP, ustaleń i przepisów wewnątrz zakładowych oraz procedur systemu zarządzania jakością ISO.
Wymagania:
- Aktualne uprawnienia spawalnicze metoda MIG/MAG 135.- Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
- Umiejętność montażu mechanizmów i elementów konstrukcji stalowych.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy. Pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", dodatkowe benefity z ZFŚS, karta MULTISPORT, piknik rodzinny, impreza firmowa). Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach.
Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze branżowe

  • Praca Zagnańsk
  • Monter Zagnańsk
  • Spawacz Zagnańsk
  • Zagnańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190