Monter Spawacz
  • Chwaszczyno
, Chwaszczyno, Polska
Serwis Personalny Poland Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Serwis Personalny jest agencją pracy (nr 29215), dla której ważny jest każdy pracownik. Razem tworzymy środowisko pracy - sprawdź, czy chcesz stać się jego częścią. Zapraszamy do współpracy!

Dla naszego Klienta, poszukujemy:

pracownika na stanowisko Montera Spawacza. Jeśli masz chęć rozwijania się zawodowo, to ta oferta jest dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • Spawanie całek hydraulicznych

  • Montaż elementów armatury hydraulicznej

Wymagania stanowiska

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia TIG i/lub MAG potwierdzonego ważnym certyfikatem

Oferujemy

  • Stałe godziny pracy od 6:00 do 14:00od poniedziałku do piątku
  • Stawkę 35-45 zł brutto/h

  • Umowę o pracę - po okresie adaptacyjnym zaoferujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

76 147
15 080