Monter - Spawacz
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
PRU MEGA-REM Sp. z o.o.
27. 3. 2024

Pion Produkcji PRU MEGA-REM Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Główne zadania na stanowisku:

  • Prace spawalnicze i monterskie (remonty bieżące i kapitalne)
  • Usuwanie awarii urządzeń
  • Montaż i demontaż urządzeń
  • Prace ślusarskie
  • Remont armatury
  • Remonty urządzeń pomocniczych kotła : młyny, wentylatory, podajniki

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe (niekoniecznie kierunkowe)
  • Umiejętność spawania gazowego i elektrycznego w zakresie podstawowym
  • Posiadanie uprawnień w metodzie 141 lub 111 (jako dodatkowy atut)
  • Uprawnienia energetyczne (mile widziane)
  • Dobry stan zdrowia i zdolność pracy na wysokości
  • Przestrzeganie norm BHP
  • Dyspozycyjność na krótkoterminowe wyjazdy służbowe

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazna atmosfera w pracy

  • Praca Kraków
  • Monter Kraków
  • Spawacz Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075