Monter/Ślusarz - zarobki do 3300€ netto
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Bomet
31. 7. 2024

Zatrudnimy wykwalifikowanych monterów konstrukcji stalowych do prac przy prefabrykacji przenośników rolkowych i taśmowych. Wszystkie pracę są prowadzone na nowoczesnych zakładach w Niemczech zachodnich.
Opis stanowiska pracy:
-pracę związane ze składaniem konstrukcji na podstawie rysunków technicznych
-szczepianie elementów za pomocą MIG/MAG
-obsługa elektronarzędzi
-praca w grupie polskich pracowników
Wymagania:
-bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
-doświadczenia w pracach warsztatowych / prefabrykacji konstrukcji (preferowane)
-umiejętność szczepiania elementów konstrukcji za pomocą MAG
-bardzo dobre zdolności manualne
-umiejętność myślenia przestrzennego
Oferujemy:
-zatrudnienie na polskiej umowie o pracę na pełen etat (EKUZ , A1)
-bardzo wysokie składki na ZUS
-darmowe mieszkanie
-meldunek w Niemczech
-wynagrodzenie godzinowe 14,00€ - 15,00€ netto
-możliwość pracy do 220 godzin
-Zarobki przy pełnych godzinach nawet ok 3,200€ netto
-elastyczne powroty do Polski co 5-6 tygodni
-opieka polskiego koordynatora
-dodatek paliwowy 0,30€ / km
-profesjonalną odzież roboczą
-praca w systemie 1 zmianowym
-możliwość rozwoju zawodowego
Numer KRAZ 12058

  • Praca Kielce
  • Ślusarz Kielce
  • Monter Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544