Monter silnika
  • Jawor
monter silnika
Jawor, Jawor, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Pierwsza w Polsce fabryka silników i baterii do samochodów elektrycznych czeka na Ciebie.

Skorzystaj z okazji do lepszej pracy i zostań monterem w Mercedes Benz, najnowocześniejszym koncernie w branży motoryzacyjnej.

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • budowania przyjaznej, życzliwej atmosfery w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjny system szkoleń - szkolenia przeprowadzane są na miejscu
  • możliwość poznania najnowszych technologii produkcyjnych
  • cenne doświadczenie zawodowe w fabryce przyszłości
  • pracę w zgranym i zaangażowanym zespole w najnowocześniejszej na świecie fabryce silników i baterii
  • zorganizowanydarmowy transporttam i z powrotem na trasach: Boguszów Gorce - Kamienna Góra - Ptaszków - Marciszów - Bolków - Mercedes-Benz Jawor

    Lubin - Mercedes-Benz Jawor

    Legnica - Mercedes-Benz Jawor

    Wałbrzych - Świebodzice - Strzegom - Rogoźnica - Mercedes-Benz Jawor

    Polkowice - Mercedes-Benz Jawor

    Chocianów - Chojnów - Złotoryja - Mercedes-Benz Jawor

Zadania

  • prace produkcyjne związane z montażem silnika
  • wykonywanie pracy wg ustalonych standardów z dbałością o najwyższą jakość produktu
  • zgłaszanie pomysłów innowacyjnych zgodnie z filozofią ciągłego rozwoju

  • Praca Jawor
  • Monter Jawor
  • Jawor - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532