Monter sieci wodno- kanalizacyjnych – droga S1
  • Mysłowice
Mysłowice, Mysłowice, śląskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Jedna z największych firm budowalnych w Polsce będąca liderem a rynku w Europie Środkowo- Wschodniej poszukuje pracowników na stanowisko:

Stanowisko:  Monter sieci wodno- kanalizacyjnych

Miejsce pracy: Budowa drogi S1: Kosztowy- Bielsko Biała

Zadania:

  • Montaż i instalacja sieci kanalizacyjnych (burzowa/ deszczowa/ sanitarna/wodociągowa),
  • Praca przy zagęszczaniu gruntu z użyciem zagęszczarki,
  • Przeprowadzanie kontroli szczelności i drożności wykonywanych sieci,
  • Praca związana z wykopami pod montaż sieci sanitarnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe,
  • Gotowość do pracy w delegacji,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Bezpłatne zakwaterowanie oraz transport,
  • Posiłki regeneracyjne w ciągu dnia,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Karta Multisport Plus,
  • Prywatna opieka medyczna Medicover w całej Polsce,
  • Narzędzia i odzież wysokiej klasy,
  • System premiowy (+każda nadgodzina płatna),
  • Dodatkowy dzień wolny w urodziny,
  • Premie za polecenie nowych pracowników,
  • System MyBenefit.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „DROGA S1” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

  • Praca Mysłowice
  • Monter Mysłowice
  • Mysłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388