Monter sieci wod-kan
  • Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, Łódź Voivodeship, Polska
PRI SOWIK
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca na budowie przy wykonywaniu zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych;
  • Wykonywanie powierzonych zadań montażowych z zakresu wodno-kan;
  • Praca przy zagęszczaniu gruntu przy użyciu zagęszczarki;
  • Praca związana z wykopami pod instalacje wodociągowe i kanalizacyjne;

WYMAGANIA:
  • Umiejętność wykonywania prac instalacyjnych na armaturze wod-kan,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej – mile widziana,
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz ubijaków wibracyjnych
  • Dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziana umiejętność zgrzewania rur PEHD,
  • Mile widziana umiejetność obslugi niwelatora.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Codzienny wyjazd i powrót na bazę,
  • Możliwość zakwaterowania
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Zapewniamy długoterminowe zatrudnienie, stałe comiesięczne zarobki, dobrą stawkę godzinową ustaloną w zależności od umiejętności kandydata,
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia;
  • Ubranie robocze.

  • Praca Rawa Mazowiecka
  • Monter Rawa Mazowiecka
  • Rawa Mazowiecka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584