Monter, serwisant bram, ogrodzeń, drzwi i automatyki
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
BRAM-FURT SŁABY ADAM, FAŁOWSKI BOGDAN SPÓŁKA JAWNA
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie prac przygotowawczych,
  • Montaż bram, drzwi, ogrodzeń i automatyki,
  • Serwis bram i automatyki,
  • Regulacja i konserwacja bram i automatyki,
  • Odpowiedzialność za montaż, jakość i wykończenie,
  • Zaangażowanie i chęć pracy,
  • Wspólpraca z zespołem i klientami w celu zapewnienia najwyższej jakości usług,

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość produktów branżowych,
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • Umiejętności elektryczne,
  • Zaangażowanie oraz motywacja do osiągania celów,
  • Zdolności manualne i techniczne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do pracy w terenie

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
  • Stałość pracy - poszukujemy kogoś na dłużej,
  • Samochód oraz niezbędne narzędzia do pracy,
  • Pracę w profesjonalnym i doświadczonym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji,

  • Praca Warszawa
  • Automatyk Warszawa
  • Integrator automatyki Warszawa
  • Serwisant Warszawa
  • Monter Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392