Monter - Serwisant bram i automatyki do bram
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kaspol.Net Sp. z o.o.
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca związana z automatyką i elektryką;

  • Wykonywanie prac przygotowawczych;

  • Przygotowanie miejsca i powierzchni do montażu, serwisu;

  • Wykonywanie instalacji elektronicznej pod montaż automatyki;

  • Montaż bram i automatyki;

  • Serwis bram i automatyki;

  • Konfigurowanie i uruchamianie systemów;

  • Serwis, konserwacja i regulacja automatyki;

  • Realizacje u Klienta;

  • Udzielanie Klientowi niezbędnych wskazówek dotyczących instalacji i użytkowania instalacji;

  • Odpowiedzialność za montaż, jakość i wykończenie.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość branży bram i automatyki;

  • Umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi;

  • Umiejętność odczytywania projektów i rysunków technicznych;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów;

  • Zdolności manualne;

  • Zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów;

  • Minimum średnie wykształcenie;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Dobra organizacja pracy, szczególnie punktualność.

Mile widziane

  • Uprawnienia spawalnicze.

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę po okresie próbnym;

  • Dedykowany system motywacyjny i bonusowy;

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy;

  • Pracę w profesjonalnym, zgranym zespole.

  • Praca Warszawa
  • Automatyk Warszawa
  • Integrator automatyki Warszawa
  • Monter Warszawa
  • Serwisant Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584