Monter schodów i balustrad
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Wielkopolskie, Polska
Wróblewski Design Schody Balustrady
3. 10. 2024

Firma Wróblewski Design zatrudni ślusarza-montera balustrad oraz stolarza-montera schodów .
Zakres obowiązków: udział pracowników w procesie produkcyjnym. Montaż balustrad, poręczy oraz schodów.
Wymagania: Dyspozycyjność (praca w delegacjach) , mile widziane prawo jazdy kat.B. umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
Preferowane osoby posiadające doświadczenie przy montażu schodów i balustrad na placach budowy
Oferujemy: Zatrudnienie o umowę o pracę. Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i sumienności pracownika.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy lub składanie osobiście na adres:
SALON SCHODÓW I BALUSTRAD Wróblewski Design ul. Tylna 16, Kalisz
tel. 506082335 @

  • Praca Kalisz
  • Monter Kalisz
  • Monter Kalisz Pomorski
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kalisz
  • Specjalista ds. kadr i płac Kalisz
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Kalisz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kalisz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kalisz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521