Monter rusztowań przemysłowych
  • Borne Sulinowo
Borne Sulinowo, Borne Sulinowo, Zachodniopomorskie, Polska
SABAMI
22. 5. 2024

Dla naszego zaufanego Klienta, poszukujemy Monterów rusztowań przemysłowych we Francji!
-Opis stanowiska:
Montaż i demontaż rusztowań przemysłowych zgodnie z obowiązującymi wytycznymi dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa.
Umiejętność modyfikacji rusztowań.
Dbanie o powierzony sprzęt i przestrzeganie zasad BHP.
-Wymagania:
Umiejętność montażu i demontażu rusztowań.
Wiedza na temat różnych rodzajów rusztowań, konstrukcji i materiałów (mile widziana wiedza techniczna i praktyczna na temat systemu rusztowań firmy Layher).
Język francuski (mile widziany).
Minimum 2 lata doświadczenia w sektorze przemysłowym.
Uprawnienia montera rusztowań (polskie lub zagraniczne).
Mile widziane certyfikaty bezpieczeństwa – SCC lub VCA.
Prawo jazdy kat. B.
-Warunki zatrudnienia:
Zmiana poranna, 1-zmianowa.
Sporadyczna praca w soboty.
Święta zazwyczaj wolne od pracy.
Na pierwsze 6 miesięcy umowa zlecenie, następnie umowa o pracę.
Stawka: 15-17 EUR netto/h (zależna od doświadczenia)
Dodatki żywieniowe.
Karta paliwowa.
Dodatek dla kierowców busów: 100-150 EUR/miesięcznie.
Nadgodziny i praca w nocy dodatkowo płatne.
Zakwaterowanie zapewnione, bezpłatne.
Zorganizowany transport do pracy-służbowe busy 8-osobowe.
W CV prosimy umieścić jedną z poniższych klauzul:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przedstawienia mojej kandydatury w trwającym procesie rekrutacji.
lub
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przedstawienia mojej kandydatury w trwającym procesie rekrutacji oraz pozostawieniu ich w bazie Administratora na potrzeby przyszłych rekrutacji, którymi mógłbym być zainteresowany po uprzednim przedstawieniu mi oferty.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Borne Sulinowo
  • Monter Borne Sulinowo
  • Borne Sulinowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509