Monter Rusztowań / pomocnik - zorganizowany transport do pracy
  • Szczecinek
Szczecinek, Szczecinek, zachodniopomorskie, Polska
Olis Bartosz Bołtruczyk
19. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Oferta pracy dla Montera Rusztowań / pomocnika montera

Obowiązki

  • praca dla osób posiadających już doświadczenie w pracy przy rusztowaniach lub chcących nauczyć się fachu
  • umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • małe i duże projekty

Wymagania

  • Gotowość do pracy fizycznej

Oferujemy

  • zorganizowane zakwaterowanie (bezpłatne)
  • zorganizowany transport busem z Polski do Niemiec. (Bus startuje z Poznania i zabiera pracowników po drodze)
  • powroty do Polski co 2 tygodnie lub częściej, kończysz pracę w czwartek i jedziesz busem do polski na piątek / sobotę / niedzielę (Szczecinek / Poznań)
  • 30 dni urlopu / rok
  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą (Świadczenia socjalne np. Kindergeld)
  • Monter rusztowań: stawka na początek 15€ brutto / h
  • Pomocnik montera 13,60€ brutto / h

  • Tel: +48 513 178 246

  • Praca Szczecinek
  • Monter Szczecinek
  • Szczecinek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776