Monter Rusztowań / Pomocnik Montera Rusztowań
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
RJS SP. Z O.O.
2. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • czynny udział w szkoleniach stanowiskowych,
  • wykonywanie poleceń kierowników oraz osób przełożonych,
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy,
  • prace magazynowe i stanowiskowe,
  • utrzymanie ruchu prac.

WYMAGANIA:
  • pełna gotowość do pracy,
  • sukcesywność w nauce zawodu.

OFERUJEMY:
  • pracę od godziny 07:00-16:00 (poniedziałek - piątek),
  • stałe i stabilne miejsce zatrudnienia,
  • opiekę koordynatorów i kierowników,
  • długą współpracę,
  • przyjazną atmosferę w codziennych kontaktach,
  • wsparcie w doractwie prawnym na poziomie podstawowym.

  • Praca Gdańsk
  • Monter Starogard Gdański
  • Monter Nowy Dwór Gdański
  • Monter Pruszcz Gdański
  • Monter Gdańsk
  • Monter gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648