Monter Rusztowań (Gerüstbauer)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
SWISS RECRUITER SP. Z O.O
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Swiss Recruiter SP. Z O.O. (KRAZ. 26036)
Zurych,Basel,Berno,Sankt Gallen,Lucerna
Zakres obowiązków
Prace przy montażu/demontażu rusztowań na terenie Szwajcarii
Wymagania
Doświadczenie w pracy na stanowisku montera rusztowań - min. 2 lata
znajomość języka niemieckiego/angielskiego
Oferujemy
Szwajcarska pełna umowa o pracę z pełnymi świadczeniami socjalno - emerytalnymi
Stawka brutto: od 31 do 34 CHF / godz. + dieta dzienna 15-20 CHF
Organizacje zakwaterowania
Praca długoterminowa
Pomoc w meldunkach i ubezpieczeniach
Codziennie wsparcie polskojęzycznego koordynatora
Wypłaty tygodniowe
Praca w całej niemieckojęzycznej Szwajcarii;
- Zurich, Bern, Luzern, Baden, Basel, St.Gallen, Wintherthur, Zug
- Szukasz oferty na inne stanowisko? Prowadzimy zatrudnienie na wszystkie stanowiska w Sektorze Budowlanym