Monter rusztowań
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
29. 5. 2024

monter-rusztowan-3

Obowiązki

  • montaż i demontaż stalowych rusztowań systemowych,
  • przygotowanie terenu pod montaż rusztowań,
  • praca na wysokości pow. 3m.,
  • załadunek i rozładunek rusztowań.

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • dyspozycyjność, uczciwość i pracowitość,
  • posiadanie: prawa jazdy kat.B,
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi będą dodatkowym atutem,
  • posiadanie uprawnień obsługi podestów ruchomych przejezdnych, uprawnienia nadzoru budowy i eksploatacji rusztowań będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę  o pracę w największej grupie chemicznej na Dolnym Śląsku,
  • samodzielność na stanowisku pracy, możliwość doskonalenia i rozwijania swoich kompetencji w złożonym środowisku organizacyjnym,
  • praca w systemie jednozmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dofinansowanie do programu MultiSport,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • dofinasowanie do wypoczynku,
  • premie świąteczne,
  • ciekawa praca w prężnie rozwijającej się  firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz odbycia szkoleń (wózki widłowe, podnośniki koszowe, suwnice, uprawnienia montera rusztowań).

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Monter Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055