Monter Rusztowań
  • Tarnów
Tarnów, Tarnów, małopolskie, Polska
KAEFER S.A.
25. 4. 2024

Firma KAEFER SA znajduje się w strukturach Grupy KAEFER - światowego koncernu technologicznego, reprezentowanego w ponad 30 krajach.

Jako wiodący dostawca najbardziej profesjonalnych, kompleksowych usług i rozwiązań dla przemysłu w zakresie izolacji technicznych, przemysłowych oraz prac rusztowaniowych i w związku z dynamicznym rozwojem firmy
w Polsce i na rynkach europejskich, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki

  • Montaż rusztowań na obiektach przemysłowych - elektrownie, rafinerie, itp.

Wymagania

  • Minimum dwa lata doświadczenia w montażu rusztowań obiektach przemysłowych
  • Mile widziane uprawnienia, certyfikaty lub szkolenia z zakresu montażu rusztowań
  • Znajomość zasad BHP obowiązujących na obiektach przemysłowych

Oferujemy

  • Wyjazdy na kontrakty zagraniczne - Szwecja, Finlandia, Belgia,
  • Transport i zakwaterowanie na projektach
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szansa rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie przemysłowym
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, dopłaty do kart multisport, „wczasów pod gruszą” i inne

  • Praca Tarnów
  • Monter Tarnów Opolski
  • Monter Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228