Monter rusztowań
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Myślisz o wyjeździe za granicę? Posiadasz doświadczenie w montażu rusztowań? Nie zwlekaj, zacznij zarabiać w euro już dziś!

Wszystko zorganizowaliśmy dla Ciebie:w pełni wyposażone mieszkania, transport na miejscu i opiekę polskojęzycznych koordynatorów. Różne lokalizacje na terenie Niemiec do wyboru.

Niech Ci ta praca nie ucieknie! Zadzwoń lub napisz pod numer 725 300 308 lub 885 369 740.

Zadania

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy przy montażu rusztowań na obiektach przemysłowych
  • uprawnienia Steigerbouwer A lub polskie uprawnienia monterskie MB

Zapraszamy do aplikowania bądź skontaktuj się z nami pod numerem 725 300 308 lub 885 369 740. Chwyć swoją szansę!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oferujemy

  • umowę o pracębezpośrednio z firmą,wypłata w euro,zawsze na czas
  • wynagrodzenie "na rękę" od 2000 euro/miesiąc
  • z nadgodzinami zarobisz więcej!
  • zakwaterowanie blisko pracy, w pełniwyposażone mieszkaniaz kuchnią, łazienką oraz Internetem i TV, pokoje 2-osobowe lub 1-osobowe
  • bezpłatny transportpracowniczy na miejscu, odzież ochronna i narzędzia
  • regularne zjazdy do Polski
  • dodatkowe korzyści dla Ciebie:dofinansowanie do wypoczynku, pożyczkę mieszkaniową, zapomogi, opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę sportową
  • realna możliwość awansu zawodowego i podwyżek

Oczekujemy

  • praca w zespołach 3 osobowych
  • montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych (rafinerie, zakłady chemiczne)

  • Praca Katowice
  • Monter Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551