Monter rusztowań | pomocnik | praca Niemcy | od 57 do 78 zł za godz.
  • Katowice
monter rusztowań | pomocnik | praca Niemcy | od 57 do 78 zł za godz.
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 5. 2024

Bez języka obcego. Bez doświadczenia. Z zakwaterowaniem. Wszystko zorganizowaliśmy dla Ciebie: kurs przygotowujący do pracy, transport lub samochód służbowy, mieszkanie, i opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

Wyjedź za granicę jeszcze w tym tygodniu. Na początek około1 700 - 2 000 EURO "na rękę"-z nadgodzinami zarobisz jeszcze więcej!

Aplikuj szybko bez CV lub wyślij SMS o treści "Niemcy" ! Zadzwonimy do Ciebie i porozmawiamy o szczegółach nowej pracy

Zadania

  • praca w zespołach 3 osobowych
  • montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych
  • praca w całości do przyuczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oferujemy

  • umowę o pracębezpośrednio z firmą
  • wypłataw euro "na rękę": 1700 - 2000 €
  • dodatki: 125% stawki godzinowej za nadgodziny, za niedzielę dodatkowe 175%, za pracę w święta 200%
  • w pełni wyposażone mieszkania, zakwaterowanie blisko pracy
  • bezpłatny transportpracowniczy na miejscu, odzież ochronna i narzędzia
  • samochód służbowy także do użytku prywatnego
  • regularne zjazdy do Polskina 1 tydzień
  • bezpłatneszkolenie przygotowujące do pracy
  • dodatkowe korzyści dla Ciebie:dofinansowanie do wypoczynku, pożyczkę mieszkaniową, opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę sportową
  • wiele możliwości awansu zawodowego

Oczekujemy

  • gotowość do pracy na wysokości
  • prawo jazdy kat. B

  • Praca Katowice
  • Monter Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696