Monter rur
  • Domatków
Monter rur
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
RECONNECT
2. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Układanie rurociągów ciśnieniowych dla gazu, wody i ciepłownictwa
  • Instalacja przyłączy domowych dla gazu, wody i ciepłownictwa
  • Przestrzeganie przepisów technicznych i dokumentowanie działań
  • Wykonywanie połączeń spawanych (PE, ST), kołnierzowych i kielichowych oraz, w razie potrzeby, izolowanie, mierzenie i testowanie ciśnienia rur
  • Przygotowanie pomiarów do rozliczeń

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie zawodowe: 2-3 lata w branży budowlanej, preferowane doświadczenie przy budowie rurociągów
  • Wykształcenie zawodowe: Mile widziane
  • Prawo jazdy: Kategoria B
  • Język: Niemiecki na poziomie A2

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie według taryfy SOKA Bau
  • Stawka: 17,96€ - 23,50€ za godzinę
  • Zakwaterowanie:Mieszkanie firmowe: mieszkanie z 4 pojedynczymi pokojami z łazienką w Kehl (20-30 minut od miejsca pracy), koszt 75€ miesięcznie
  • Pokój 15-25m2 z 2 łóżkami, koszt 100€ miesięcznie
  • Inne korzyści: Ubezpieczenie emerytalne zapewniane przez firmę

Zapraszamy do składania aplikacji!

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 929
20 567